Hakkımda

Çokta önemli biri değilim. Merak ettiğiniz bir sorunuz varsa mail adresimden veya twitter üzerinden bana ulaşabilirsiniz

Mail: agdepeozan@gmail.com

Twitter: twitter.com/OAdepe

Katıldığım Eğitimler – CTF’ler & Kazandığım Sertifikalar

BuSiber Yaz Kampı & BuSiber Katılım Sertifikası: (Boğaziçi Üniversitesi tarafından yapılan 2 Aşamalı CTF sonucu 1000 küsür kişi arasından ilk 25’e girerek Siber Güvenlik Eğitimi aldım)

DKHOS CTF 13.Lüğü & Başarı Sertifikası: Prodaft Şirketi tarafından yapılan Türkiye’nin en büyük CTF’lerinden olan Dkhos’ta takım olarak Türkiye 13.Sü olduk. Takım olarak güzel yarıştık

Beltek PHP&MySQL Kursu & Katılım Sertifikası: Ankara Belediyesi’nin düzenli olarak Gazi Üniversitesinde açılan kurslardan PHP&MySQL kursuna katılım sağladım.

Gazi Üniversitesi CTF: Herkesin takım olarak benim bireysel olarak katıldığım bir Ctf oldu. Şahsi Görüşüm bireyselde iyi yarıştım. Sıralamaya giremesemde eğlendiğim bir CTF oldu.

Hacktrick’18 & Katılım Sertifikası : Tüm Siber Güvenlik İle uğraşmayı sevenlerin buluştuğu bu etkinlikte “Uygulamalı Sızma Testi” Eğitimine Katıldım. Çok istifade ettiğim bir etkinlik oldu.